Картка Киянина – повноцінна банківська картка з палітрою різних потрібних громадянам послуг і функцій, яка має фактично необмежений потенціал.

Які модулі Картки Киянина вам найбільше потрібні?

Новини проекту

У КМДДЦ відбулася зустріч представників місцевої влади та ІТ сектору на тему популяризації “Картки киянина”

До Київського міського дитячого діагностичного центру (КМДДЦ) завітали заступник дирекції з управління гуманітарно-соціальними проектами КП «Київська Інвестиційна Агенція» Бікбов Ільдар, проект-менеджер системи «Поліклініка без черг» Артур Верба,керівник напрямку медичних та лабораторних інформаційних систем Вадим Терентюк, координатор проекту «Картка киянина» від компанії «УнІТ» інвестора та розробника проекту Юлія Спасібова та керуючий ТВБВ «Ощадбанк» Київ Оксана Смалько.

Детальніше
У Києві відбувся Інвестиційний форум

23 листопада у НСК «Олімпійський» проходив Інвестиційний форум столиці, організований Київською міською державною адміністрацією.

Детальніше
Заява команди проекту «Картка киянина» щодо безпідставних звинувачень у причетності до завищення цін на лікарські засоби КП «Фармація»

В ефірі телеканалу «1+1» у сюжеті програми «Гроші» від 21.11.2016 на бік проекту «Картка киянина» пролунали необгрунтовані звинувачення у тому, що нібито під прикриттям «Картки киянина» мережа аптек КП «Фармація» завищує ціни на лікарські препарати.

Детальніше

Учасники проекту

ТОВ “УнІТ” - інвестор проекту
Розробка та інтеграція програмного забезпечення

КМДА - замовник проекту
Адміністративната нормативно-правова підтримка

КП “ГІОЦ” - експлуатація проекту
Інфраструктура, технічна підтримка та супровід